Agencja nieruchomości Tarnowskie Góry, w sprzedaży mieszkania, domy, działki
SON - Ogłoszenia sprzedaży nieruchomości


OFERTA NR 3A 106s

RODZAJ: Dom na sprzedaż
Kup sobie sielankowe miejsce
LOKALIZACJA: Strzebiń, Ligonia
CENA: 250000 PLN
POWIERZCHNIA: 120 m2
POWIERZCHNIA DZIAŁKI: 4577 m2
LICZBA POKOI: 3
TYP KUCHNI: oddzielna z oknem
KONSTRUKCJA: murowana,
INSTALACJE: energia elektryczna 230 V, woda z sieci, studnia, kanalizacja sanitarna


 

OPIS SZCZEGÓŁOWY

Oferujemy do sprzedaży pięknie położony dom do remontu we wsi Prądy zaledwie 2 km od Strzebinia, w gminie Koszęcin.
Dom zbudowany z czerwonej cegły, składa się z 3 pokoi, kuchni, pomieszczenia na łazienkę i części poddasza użytkowego do zaadoptowania.
W domu jest prąd i woda oraz kanalizacja miejska/ woda wymaga rozprowadzenia w budynku/. Na działce jest też czynna studnia.
Dach dwuspadowy, położona nowa blacho-dachówka.
Olbrzymia działka 4577mkw. Część z niej przed domem jest idealnym terenem pod zabudowę kolejnej nieruchomości, natomiast większy obszar za domem stanowi piękny ogród.
W ogrodzie zróżnicowane poziomy, przepływająca w dole rzeczka przy granicy działki, oczko wodne, dodatkowa piwniczka, spokój, cisza i szum drzew i rzeki.
Stanowi to główny atut tej nieruchomości szczególnie dla ludzi szukających kontaktu z naturą.
Najbliższe sklepy, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia to odległość niecałych 2 km /Strzebiń/. Do Koszęcina 3 km natomiast do Lublińca tylko 16km i łatwy i szybki dojazd.
Gorąco polecam tę ofertę szczególnie dla tych którzy mają pomysł i ochotę na zamieszkanie w klimatycznym wiejskim domku, po wcześniejszym wyremontowaniu i zaadoptowaniu go na swoje potrzeby. Wspaniały ogród może przynieść wiele radości i relaksu . Natomiast działka z przodu daje wiele możliwości na przyszłość.
Kontakt: Beata Szpala 602-185-338 Ireneusz Szpala 600-437-261

Wszystkim zainteresowanym oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu korzystnego, indywidualnie dobranego kredytu hipotecznego na zakup.
Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu zajmujemy się naszym klientem kompleksowo, od momentu pierwszego spotkania do odebrania kluczy z wymarzonej nieruchomości.
ZapraszamyOPIEKUN OFERTY

Beata Szpala - tel. 602 185 338, e-mail: beata.szpala@wp.pl

Powrót do listy