Agencja nieruchomości Tarnowskie Góry, w sprzedaży mieszkania, domy, działki
SON - Ogłoszenia sprzedaży nieruchomości


OFERTA NR 3A 109s

RODZAJ: Dom na sprzedaż
Czeka na nowego właściciela
LOKALIZACJA: Miasteczko Śląskie
CENA: 415000 PLN
POWIERZCHNIA: 119 m2
POWIERZCHNIA DZIAŁKI: 962 m2
LICZBA POKOI: 5
TYP KUCHNI: oddzielna z oknem
KONSTRUKCJA: murowana,
INSTALACJE: energia elektryczna 230 V, woda z sieci, gaz z sieci, c.o. własne budynek


 

OPIS SZCZEGÓŁOWY

Polecamy do sprzedaży super zadbany , idealnie utrzymany , gotowy dom do zamieszkania dom z lat sześćdziesiątych zlokalizowany blisko centrum Miasteczka Śląskiego . Budynek jednopiętrowy z wiatrołapem i wydzieloną klatką schodową. Parter domu to dwa ładne pokoje, kuchnia , przedpokój , łazienka z prysznicem. Piętro ma identyczny układ jak parter z tym ,że łazienka wyposażona jest w wannę. Na półpiętrze wygospodarowano dodatkowo mały pokój. Całość tworzy bardzo wygodną przestrzeń do zamieszkania przez rodzinę a także może być wykorzystany przez rodzinę dwupokoleniową. Pod całym domem przestronna, sucha piwnica o wysokości ok 2m. Dach kryty papą termozgrzewalną. Budynek ocieplony styropianem oraz otynkowany.
Działka o pow. 962m2 ładnie zagospodarowana z nasadzeniami . Sposób zagospodarowania stwarza możliwość ewentualnej rozbudowy domu. Na działce znajdują się dwa garaże, jeden z nich murowany z kanałem a drugi blaszany. Obok niewielki , piętrowy budynek gospodarczy . Wszystko bardzo zadbane.
Nieruchomość nadaje się do zamieszkania bez dodatkowych kosztów związanych z remontem.
Więcej informacji : Jadwiga Cabaj tel . 604 075 137
POLECAM

Wszystkim zainteresowanym oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu korzystnego, indywidualnie dobranego kredytu hipotecznego na zakup.
Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu zajmujemy się naszym klientem kompleksowo, od momentu pierwszego spotkania do odebrania kluczy z wymarzonej nieruchomości.
ZapraszamyOPIEKUN OFERTY

Jadwiga Cabaj - tel. 604 075 137, e-mail: jadwiga.cabaj9@gmail.com

Powrót do listy