Agencja nieruchomości Tarnowskie Góry, w sprzedaży mieszkania, domy, działki
SON - Ogłoszenia sprzedaży nieruchomości


OFERTA NR 3A 114s

RODZAJ: Dom na sprzedaż
mieszkanie z działką
LOKALIZACJA: Miasteczko Śląskie
CENA: 195000 PLN
POWIERZCHNIA: 70 m2
POWIERZCHNIA DZIAŁKI: 548 m2
LICZBA POKOI: 2
TYP KUCHNI: oddzielna z oknem
KONSTRUKCJA: murowana,
INSTALACJE: energia elektryczna 230 V, woda z sieci, kanalizacja deszczowa, gaz z sieci, c.o. z sieci, klimatyzacja, kolektory słonecznee, c.o. własne lokal


 

OPIS SZCZEGÓŁOWY

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 70,57 mkw. na parterze w domu dwurodzinnym. Dom pięknie zlokalizowany , w Miasteczku Śląskim , w pobliżu lasu, w cichej i spokojnej okolicy.
Mieszkanie to wyodrębniona część domu z przynależnymi częściami wspólnymi / klatka schodowa, piwnica, dojście do domu/ . Do mieszkania należy działka o powierzchni 300mkw, z osobną bramą wjazdową. Działkę tę można dowolnie zaaranżować i wybudować na niej np. garaż lub miejsce postojowe dla samochodu.
Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, dużej, widnej kuchni z częścią jadalną, spiżarki, przedpokoju oraz łazienki.
Wymaga odnowienia, okna PCV, ogrzewanie z piecy akumulacyjnych. W budynku jest gaz, mieszkanie na piętrze ma ogrzewanie gazowe , więc gdyby komuś ogrzewanie elektryczne nie było wygodne, można wymienić na gazowe lub węglowe.

Polecamy tę ofertę , szczególnie ze względu na lokalizację w cichym , zielonym miejscu i zaledwie 10km do Tarnowskich Gór oraz możliwość kupna za dobrą cenę solidnej połowy domu z działką.
Mieszkając w tego typu mieszkaniu i mając piękną działkę przy domu , płacimy tylko za media, które faktycznie używamy.
Zapraszamy na prezentację; Kontakt Beata Szpala  602-185-338 lic. zaw.2494

Wszystkim zainteresowanym oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu korzystnego, indywidualnie dobranego kredytu hipotecznego na zakup.
Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu zajmujemy się naszym klientem kompleksowo, od momentu pierwszego spotkania do odebrania kluczy z wymarzonej nieruchomości.OPIEKUN OFERTY

Beata Szpala - tel. 602 185 338, e-mail: beata.szpala@wp.pl

Powrót do listy