Agencja nieruchomości Tarnowskie Góry, w sprzedaży mieszkania, domy, działki
SON - Ogłoszenia sprzedaży nieruchomości


OFERTA NR 3A 114s

RODZAJ: Dom na sprzedaż
dla jednej lub dwóch rodzin
LOKALIZACJA: Miasteczko Śląskie
CENA: 330000 PLN
POWIERZCHNIA: 246 m2
POWIERZCHNIA DZIAŁKI: 954 m2
LICZBA POKOI: 5
TYP KUCHNI: oddzielna z oknem
KONSTRUKCJA: murowana,
INSTALACJE: energia elektryczna 230 V, woda z sieci, kanalizacja sanitarna, kanalizacja deszczowa, gaz z sieci, c.o. z sieci, c.o. własne lokal


 

OPIS SZCZEGÓŁOWY


 

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjnie zlokalizowany dom w Miasteczku Śląskim, zaledwie kilka kilometrów od Tarnowskich Gór, wybudowany w latach sześćdziesiątych ubiegłego stulecia.

Dom ten polecamy zarówno dla jednej rodziny, jak również dla dwóch, ze względu na wydzielone dwa odrębne mieszkania i wydzielone części działki. Ustawna prawie 10 arowa działka pozwala na urządzenie pięknego ogrodu , lub rozbudowę domu czy wybudowanie drugiego.

Działka ładnie zagospodarowana, posiada ustronne miejsce na grilla czy wypoczynek, drewnianą altankę i garaż wolnostojący,murowany.

Budynek jest podpiwniczony, powierzchnia piwnic wynosi 52mkw. Piwnice suche i wysokie pozwalają na urządzenie tam jakiegoś warsztatu, pokoju fitness, pralni, suszarni itp.

Na parterze znajduje się piękny salon z okrągłym wykuszem, duży pokój i kuchnia z częścią jadalną oraz spiżarką, przedpokój i łazienka. Powierzchnia użytkowa to ponad 70mkw.

Piętro to salon z balkonem , duży pokój i mniejszy,kuchnia z jadalnią i spiżarką, przedpokój, łazienka. Powierzchnia użytkowa wynosi 80,64mkw. Łączna powierzchnia użytkowa domu to 151mkw.

W budynku przeprowadzono modernizację w 2012roku. Wymienione zostały okna, instalacje elektryczna i wodno-kanalizacyjna. Zrobiono podłączenie do kanalizacji miejskiej

Dom jest w stanie dobrym i zadbanym, do ewentualnego unowocześnienia.

Wszystkie media. Centralne ogrzewanie etażowe gazowe na piętrze, natomiast na parterze piece akumulacyjne.

Gorąco polecamy. Szczególnie dla dużej rodziny, która może zamieszkać w przestronnym , wielopokojowym domu a także dla dwóch oddzielnych rodzin, ze względu na wydzielone dwa piękne mieszkania, ze swoimi działkami oraz częściami wspólnymi. Zapraszamy na prezentację.

Kontakt Beata Szpala 602-185-338 lic zaw. 2494

Wszystkim zainteresowanym oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu korzystnego, indywidualnie dobranego kredytu hipotecznego na zakup.
Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu zajmujemy się naszym klientem kompleksowo, od momentu pierwszego spotkania do odebrania kluczy z wymarzonej nieruchomości.
Zapraszamy
 OPIEKUN OFERTY

Beata Szpala - tel. 602 185 338, e-mail: beata.szpala@wp.pl

Powrót do listy