Agencja nieruchomości Tarnowskie Góry, w sprzedaży mieszkania, domy, działki
SON - Ogłoszenia sprzedaży nieruchomości


OFERTA NR 3A 170s

RODZAJ: Dom na sprzedaż
TARNOWSKIE GÓRY-RYBNA
LOKALIZACJA: Tarnowskie Góry
CENA: 590000 PLN
POWIERZCHNIA: 150 m2
POWIERZCHNIA DZIAŁKI: 700 m2
LICZBA POKOI: 6
TYP KUCHNI: oddzielna z oknem
KONSTRUKCJA: murowana,
INSTALACJE: energia elektryczna 230 V, woda z sieci, kanalizacja sanitarna, gaz z sieci, c.o. własne budynek, Internet


 

OPIS SZCZEGÓŁOWY

Oferujemy do sprzedaży dobrze utrzymany , zadbany dom z 1975r zlokalizowany  w Tarnowskich Górach - Rybnej . Budynek posadowiony na ładnej 700 metrowej działce , ogrodzonej , z nasadzeniami i wybrukowanymi podjazdami. Ponadto na działce znajduje się przestronny garaż z dwoma niezależnymi stanowiskami.  Budynek mieszkalny składa się z trzech poziomów.
Piwnica pod całym domem z piecami do c.o.  Standardowym piecem węglowym oraz dwu funkcyjnym piecem do ogrzewania gazowego.
Parter  - wiatrołap , niezależna klatka schodowa , 3 przestronne , jasne i ustawne pokoje, kuchnia oraz nowo wyremontowana łazienka.    
Piętro  to również trzy ustawne pokoje. kuchnia  do urządzenia oraz wyremontowana łazienka. Ponadto na piętrze znajduje się zabudowany i oszklony piękny taras. 
    Z uwagi na niezależną klatkę schodową  dom idealnie się nada do zamieszkania rodziny dwupokoleniowej , bo tworzy dwa oddzielne mieszkania. Ponad to okna plastikowe z roletami zewnętrznymi, dach drewniany kryty papą termozgrzewalną dodatkowo bojler elektryczny i ogrodzenie siatka MM.
Polecamy również ze względu na spokojna lokalizację , blisko miasta.
Kontakt Jadwiga Cabaj tel 604-075-137
Wszystkim zainteresowanym oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu korzystnego, indywidualnie dobranego kredytu hipotecznego na zakup.
Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu zajmujemy się naszym klientem kompleksowo, od momentu pierwszego spotkania do przekazania nieruchomości.
Zapraszamy
OPIEKUN OFERTY

Jadwiga Cabaj - tel. 604 075 137, e-mail: jadwiga.cabaj9@gmail.com

Powrót do listy