Agencja nieruchomości Tarnowskie Góry, w sprzedaży mieszkania, domy, działki
SON - Ogłoszenia sprzedaży nieruchomości


OFERTA NR 3A 172s

RODZAJ: Dom na sprzedaż

LOKALIZACJA: Bytom
CENA: 699000 PLN
POWIERZCHNIA: 220 m2
POWIERZCHNIA DZIAŁKI: 1300 m2
LICZBA POKOI: 6
TYP KUCHNI: oddzielna z oknem
 
 
KONSTRUKCJA: murowana,
INSTALACJE: energia elektryczna 230 V, woda z sieci, kanalizacja sanitarna, gaz z sieci, c.o. własne budynek, kominek, Internet


 

OPIS SZCZEGÓŁOWY

Oferujemy do sprzedaży duży dom z końca lat osiemdziesiątych /1988r/  posadowiony na pięknej ,dużej i ustawnej działce o powierzchni 1300m2Budynek  podpiwniczony , piwnice wysokie /2,1m/ , suche , nadające się do przechowywania. obecnie znajduje się tam garaż dwustanowiskowy, kotłownia , pomieszczenie na skład opału oraz pomieszczenie do dowolnego zagospodarowania.Część mieszkalna zlokalizowana jest na parterze i piętrze . Każda kondygnacja to 110 m /razem 220m2 powierzchni mieszkalnej/ składająca się z holu , salonu z kominkiem , sypialni, kuchni ze spiżarnią oraz dużej łazienki.Piętro to przedpokój , bardzo duży salon ,który można podzielić na dwa obszerne pokoje, 2 sypialnie.Nad całością bardzo duży strych do zagospodarowania.
Ponad to na działce znajduje się budynek gospodarczy o powierzchni ok 100m2 z łazienką i pomieszczeniem biurowym nadający się do prowadzenia działalności gospodarczej.
Polecamy ze względu na lokalizację w jednej z zielonych dzielnic Bytomia -Stolarzowicach
Kontakt :JADWIGA CABAJ 604-075-137
Wszystkim zainteresowanym oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu korzystnego, indywidualnie dobranego kredytu hipotecznego na zakup.
Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu zajmujemy się naszym klientem kompleksowo, od momentu pierwszego spotkania do przekazania nieruchomości.
ZapraszamyOPIEKUN OFERTY

Jadwiga Cabaj - tel. 604 075 137, e-mail: jadwiga.cabaj9@gmail.com

Powrót do listy