Agencja nieruchomości Tarnowskie Góry, w sprzedaży mieszkania, domy, działki
SON - Ogłoszenia sprzedaży nieruchomości


OFERTA NR 3A 177s

RODZAJ: Dom na sprzedaż

LOKALIZACJA: Dobieszowice
CENA: 299000 PLN
POWIERZCHNIA: 122 m2
POWIERZCHNIA DZIAŁKI: 397 m2
LICZBA POKOI: 5
TYP KUCHNI: oddzielna z oknem
 
 
KONSTRUKCJA: murowana,
INSTALACJE: energia elektryczna 230 V, woda z sieci, kanalizacja sanitarna, c.o. własne budynek


 

OPIS SZCZEGÓŁOWY

Oferujemy do sprzedaży dom w centrum niewielkiej miejscowości Dobieszowice, w sąsiedztwie Piekar Śląskich.  Dom murowany, ocieplony,  z dużym potencjałem na urządzenie wnętrza, które wymaga remontu.
Budynek podpiwniczony, składający się z trzech pokoi, kuchni, łazienki i holu na parterze oraz dwóch pokoi do wykończenia na piętrze, do których konieczne jest zrobienie schodów. Dwa wejścia umożliwiają w razie potrzeby zrobienie dwóch odrębnych mieszkań. Wyposażony w prąd,wodę i centralne ogrzewanie węglowe starego typu. Gaz w granicy działki. Okna PCV, na dachu papa termozgrzewalna. Na działce znajduje się murowany garaż
Polecamy tę nieruchomość ze względu na doskonałą lokalizację w spokojnym miejscu, aczkolwiek dobrze skomunikowanym z miastami ościennymi. Także ze względu na duży potencjał tkwiący w tym budynku i jego aranżacji, przy nie wysokiej cenie zakupu.
kontakt ; Beata Szpala 602-185-338    Ireneusz Szpala 600-437-261
Wszystkim zainteresowanym oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu korzystnego, indywidualnie dobranego kredytu hipotecznego na zakup.
Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu zajmujemy się naszym klientem kompleksowo, od momentu pierwszego spotkania do przekazania nieruchomości. Lic.zawodowa 2494OPIEKUN OFERTY

Beata Szpala - tel. 602 185 338, e-mail: beata.szpala@wp.pl

Powrót do listy