Agencja nieruchomości Tarnowskie Góry, w sprzedaży mieszkania, domy, działki
SON - Ogłoszenia sprzedaży nieruchomości


OFERTA NR 3A 182s

RODZAJ: Dom na sprzedaż
Dom i działka z potencjałem
LOKALIZACJA: Tarnowskie Góry
CENA: 1199000 PLN
POWIERZCHNIA: 201 m2
POWIERZCHNIA DZIAŁKI: 1546 m2
LICZBA POKOI: 6
TYP KUCHNI: połączona z pokojem
KONSTRUKCJA: murowana,
INSTALACJE: energia elektryczna 230 V, energia elektryczna 230/400 V, woda z sieci, kanalizacja sanitarna, gaz z sieci, c.o. własne budynek, linia telefoniczna


 

OPIS SZCZEGÓŁOWY

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny dom  posadowiony na dużej pięknej działce w centrum Tarnowskich Gór. Zlokalizowany w atrakcyjnym miejscu, wybudowany około 2000 roku, wykończony solidnymi materiałami.  Budynek dwukondygnacyjny w całości  podpiwniczony/ wysokość piwnic 2,20m/. Wybudowany w technologii tradycyjnej, dach pokryty blachą ocynkowaną, stolarka i okienna i drzwiowa drewniana, drzwi wejściowe dębowe, kłute kraty w oknach piwnic oraz ozdobne, kłute ogrodzenie z bramą elektryczną.
Wyposażony we wszystkie media-ogrzewanie gazowe, dwu obiegowe. Dom tworzą dwa oddzielne mieszkania o takim samym rozkładzie: przedpokój, WC, salon z aneksem kuchennym i wyjściem na duży taras lub balkon oraz oddzielne dwa pokoje i elegancka, wykafelkowana łazienka z wanną z hydromasażem Ładne dębowe schody od góry do piwnicy. Parkiet dębowy na podłogach. Zadbany rozległy ogród z licznymi nasadzeniami, stwarza intymne warunki do odpoczynku wśród przyrody. Z jednej strony ogrodu garaż dwustanowiskowy, murowany z dwoma bramami wjazdowymi i częścią gospodarczą około 52mkw pow. użytkowej, wyposażony w prąd i wodę. Dojścia i podjazdy gustownie wyłożone kostką. Nieruchomość z ogromnym potencjałem, możliwość wydzielenia osobnej działki pod zabudowę kolejnego domu, z dojazdem bezpośrednim z sąsiedniej ulicy.
Gorąco polecamy tą ofertę ze względu na doskonałą lokalizację, blisko centrum, park, szkoły, przedszkola i cała infrastruktura.
Kontakt Beata Szpala 602-185-338 i Ireneusz Szpala 600-437-261 Licencja zawodowa 2494 Wszystkim zainteresowanym oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu korzystnego, indywidualnie dobranego kredytu hipotecznego na zakup.
Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu zajmujemy się naszym klientem kompleksowo, od momentu pierwszego spotkania do przekazania nieruchomości.
 OPIEKUN OFERTY

Beata Szpala - tel. 602 185 338, e-mail: beata.szpala@wp.pl

Powrót do listy