Agencja nieruchomości Tarnowskie Góry, w sprzedaży mieszkania, domy, działki
SON - Ogłoszenia sprzedaży nieruchomości


OFERTA NR 3A 187s

RODZAJ: Dom na sprzedaż
Dla ludzi z pomysłem
LOKALIZACJA: Gliwice
CENA: 2500000 PLN
POWIERZCHNIA: 147 m2
POWIERZCHNIA DZIAŁKI: 4173 m2
LICZBA POKOI: 6
TYP KUCHNI: oddzielna z oknem
KONSTRUKCJA: murowana,
INSTALACJE: energia elektryczna 230 V, woda z sieci, gaz z sieci, c.o. własne budynek


 

OPIS SZCZEGÓŁOWY

Mamy ogromną przyjemność przedstawić Państwu piękny,stylowy dom z duszą i dobrą energią ,położony w Gliwicach - Obrońców Pokoju , niedaleko radiostacji.      Budynek z lat przedwojennych , dwukondygnacyjny , podpiwniczony z dachem wielospadowym, przykrytym gontem .  Parter składa się z dużego , 45 metrowego salonu, pokoju dla gości, kuchni z jadalnią, przedpokoju, wc oraz wiatrołapu.  Piętro to: 3 sypialnie  oraz dwa poddasza do adaptacji np na garderoby do 2 sypialni, duża łazienka oraz przedpokój.
       Budynek w dobrym stanie technicznym do aranżacji według  własnego ulubionego stylu.        Ponadto na działce posadowiony jest drugi budynek gospodarczo -mieszkalny. Aktualnie na parterze jest część gospodarcza a piętro zostało przygotowane pod urządzenie przestronnego mieszkania o pow. 88m2.  mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni , spiżarni , łazienki oraz przedpokoju. z salonu wyjście na ogromny taras. Budynek kryty blachą .Na działce znajdują się dwa garaże jednostanowiskowe.         Zabudowania są usytuowane na przepięknej , doskonale utrzymanej  działce o pow. 4713 m2 .  Powierzchnia parceli daje ogromne możliwości do zagospodarowania i stworzenia prawdziwej oazy zieleni nieopodal centrum miasta. Jeżeli przyszły nabywca uzna , że nie musi posiadać tak dużej  działki  to istnieje możliwość podziału na mniejsze parcele .            Dla oferowanej nieruchomości istnieje MPZP , który mówi , że podstawowe przeznaczenie terenu przewidziane jest pod zabudowę mieszkaniową .           Oferta niepowtarzalna , szczególnie polecana.
Kontakt w sprawie oferty oraz więcej informacji pod nr tel. Jadwiga Cabaj 604075137POLECAM  
Wszystkim zainteresowanym oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu korzystnego, indywidualnie dobranego kredytu hipotecznego na zakup.
Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu zajmujemy się naszym klientem kompleksowo, od momentu pierwszego spotkania do przekazania nieruchomości.
OPIEKUN OFERTY

Jadwiga Cabaj - tel. 604 075 137, e-mail: jadwiga.cabaj9@gmail.com

Powrót do listy