Agencja nieruchomości Tarnowskie Góry, w sprzedaży mieszkania, domy, działki
SON - Ogłoszenia sprzedaży nieruchomości


OFERTA NR 3A 191s

RODZAJ: Dom na sprzedaż
Domz piękną działką
LOKALIZACJA: Bytom
CENA: 530000 PLN
POWIERZCHNIA: 97 m2
POWIERZCHNIA DZIAŁKI: 2229 m2
LICZBA POKOI: 4
TYP KUCHNI: oddzielna z oknem
KONSTRUKCJA: murowana,
INSTALACJE: energia elektryczna 230 V, woda z sieci, gaz z sieci, c.o. własne budynek


 

OPIS SZCZEGÓŁOWY

Oferujemy do sprzedaży urokliwy dom w zabudowie bliźniaczej w Stolarzowicach, najładniejszej i  spokojnej dzielnicy Bytomia. Posadowiony w atrakcyjnej lokalizacji na ładnej działce 1009mkw, w ofercie  z dodatkową działką 1200mkw. za domem. Dom typu fińskiego z dachem pokrytym dachówką. Częściowo podpiwniczony.
Na parterze 2 pokoje , kuchnia i łazienka, na poddaszu 2 pokoje. Na działce znajduje się też garaż i budynek gospodarczy. Dom wymaga odświeżenia, centralne ogrzewanie węglowe, starego typu. Gaz doprowadzony na działkę.
Gorąco polecam tą klimatyczną i piękną nieruchomość, przede wszystkim ze względu na doskonałą lokalizację w spokojnym i zielonym miejscu, gwarantującym odpoczynek ale też bliskość centrum Bytomia, Gliwic Zabrza czy Tarnowskich Gór.
Zapraszam na prezentację: kontakt Beata Szpala 602-185-338 Ireneusz Szpala 600-437-261
Wszystkim zainteresowanym oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu korzystnego, indywidualnie dobranego kredytu hipotecznego na zakup.
Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu zajmujemy się naszym klientem kompleksowo, od momentu pierwszego spotkania do przekazania nieruchomości.
OPIEKUN OFERTY

Beata Szpala - tel. 602 185 338, e-mail: beata.szpala@wp.pl

Powrót do listy